عیب یابی و تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور

امروزه به دلیل افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور و سرویس های دوره ای (اورهال)، این موضوع به یکی از مسایل مهم برای دارندگان دیزل ژنراتور تبدیل گردیده است. شرکت رویان صنعت افتخار دارد با چندین سال تجربه و ارتباط مستقیم و مستمر با کمپانی های بزرگ سازنده دیزل های ولوو پنتا ( VOLVO PENTA)، پرکینز (Perkins)، کامینز (Cummis)، لوول(Lovol)، دوسان (Doosan) و ژنراتورها در خدمت شما باشد. ما در شآرکت رویان صنعت در زمینه تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتورها خدمات ذیل را ارائه میکنیم.

1- ارسال گروه ویژه و متخصص در حداقل زمان ممکن برای عیب یابی انواع دیزل ژنراتور ها در سراسر ایران.

2- تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور در محل و یا در صورت نیاز انتقال رایگان آّن به کارگاه شرکت رویان صنعت.

3- تامین و تضمین قطعات یدکی.

4- سرویس انواع برندهای ژنراتور استامفورد(Stamford)، مکآلته(meccalte)، لوی سامر(Leroysomer)، لینز(Linz)،زیمنس(Siemens) و… .

5- سیم پیچی ژنراتورها و الکتروموتورها در توان ها و قدرت های مختلف.

6- تنظیم سخت افزاری و نرم افزاری دیزل ژنراتورها (دستگاه تست نهایی، دستگاه دیاگ، تنظیم برد الکترونیکی و…).

7- عیب یابی، تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور و نصب رایگان اپلیکیشن دیزل بان و سرویس موتورهای DC در قدرت های مختلف.

8- تعویض، سرویس و تعمیر گاورنرهای برقی و مکانیکی، ECU، تعویض یاتاقان متحرک و ثابت دیزل، تعویض و سرویس سیلندر و پیستون.

9- فیلرگیری و تنطیم سوزن های انژکتور جهت کاهش سوخت مصرفی و جلوگیری از استهلاک دیزل ژنراتور.

10- و… .

لذا با این تفاسیر شما به راحتی میتوانید با شرکت رویان صنعت وارد همکاری شوید. چراکه اینچنین در زمینه تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور هوادارن مشتریان و در واقع همکاران خود می باشد. درست است خرید از ما تازه شروع همکاری ما با شما خواهد بود.

تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور ها، بخش مهمی از تجارت شما محسوب میشود و میتواند بازدهی و راندمان وسیله شما را بسیار بیشتر کند. لذا در این زمینه تنها به شرکت های معتبر اطمینان کنید و چه شرکتی بهتر از شرکت ارائه دهنده محصول میتواند در زمینه تعمیر و نگهداری یهترین خدمات را ارائه دهد؟

برای دریافت خدمات از هرجای کشور هم اکنون به قسمت ارتباط با ما مراجعه کنید و با ما تماس بگیرید. شاید مشکل دیزل شما با یک مشاوره رایگان تلفنی به راحتی حل شود. یا در همان صفحه برا ی ما پیام بگذارید تا ما با شما تماس بگیریم و در اسرع وقت متخصصینی مجرب به محل دیزل شما اعزام کنیم.